سایت الف :اقدام مشکوک روزنامه دولت در جعل بیانیه انتخاباتی به نام سردار سلیمانی

jaeel
۱۳۹۶/۰۲/۲۹-انقلاب اسلامی در هجرت :هر دو کاندیدای نظام شروع کرده اند به جعل اخبار حتی در سایتهای رسمی نظام . کانالهای تلگرام که موج میزند از حمایتهای تقلبی . من باب نمونه از قول اقای همایون شجریان طرفداران اقای روحانی نامه ای را جعل و انتشار دادند. اکنون نیز سایت الف اعلام میکند سلیمانی چنین بیانیه ای را صادر نکرده است در حمایت از روحانی و کار روزنامه دولتی ایران جعل است.

بگزارش امروز سایت الف :روزنامه دولتی ایران در شب انتخابات، طی اقدامی عجیب اقدام به انتشار یک بیانیه انتخاباتی جعلی به نام فرمانده نیروی قدس سپاه کرد.

به گزارش فارس، کانال تلگرامی روزنامه دولت (ایران) ساعتی قبل اقدام به انتشار بیانیه انتخاباتی جعلی به نام سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه کرد.

در این بیانیه جعلی که کانال تلگرامی روزنامه ایران منتشر کرد، ضمن انتساب مطالب جهت دار به فرمانده سپاه قدس، شعار انتخاباتی حسن روحانی نیز گنجانده شده است.

سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه در گفتگو با فارس، در این باره گفت: پیش از این سپاه پاسداران در بیانیه‌ای، مواضع این نهاد در قبال انتخابات و بویژه استفاده از نام فرماندهان، به خصوص سردار سلیمانی را اعلام کرده و اکنون نیز همان موضع برقرار است.

وی اظهار داشت: بنا بر روش همیشگی سپاه پاسداران، هرگونه موضع‌گیری‌های از این دست توسط فرماندهان در موارد مختلف، توسط روابط عمومی و یا سخنگوی سپاه اعلام شده و غیر از آن هر مطلبی فاقد ارزش است و به شدت تکذیب می شود.

جعل بیانیه به نام سردار حاج قاسم سلیمانی که چهره محبوب و ملی کشور است از سوی روزنامه دولت آن هم در آخرین ساعات منتهی به رای گیری انتخابات ریاست جمهوری نگران کننده بوده و به نظر می رسد در جهت ایجاد انحراف و شبهه افکنی در افکار عمومی صورت گرفته است.