سوال از روحانی درباره موسسات مالی از دستورکار خارج شد

Rouhani-Hassan-1

ایلنا :درحالی که سخنگوی هیات رییسه مجلس ضمن ارائه توضیحات تکمیلی درباره استیضاح وزرای کار و راه در مجلس، از خروج طرح سوال نمایندگان از رییس‌جمهوری درباره موسسات مالی و اعتباری سخن گفته است، یک عضو دیگر هیات رییسه از احتمال برگزاری جلسات استیضاح پیش از تعطیلات نوروزی خبر داد.

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، با اشاره به آخرین وضعیت طرح سوال از رییس‌جمهوری و همچنین استیضاح وزرای راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در جلسه هیات رییسه امروز درمورد وضعیت دو سوال از رییس‌جمهوری که اخیراً در مجلس مطرح بوده، تصمیم‌گیری شد.

خروج سوال نمایندگان از روحانی درباره موسسات مالی از دستورکار مجلس

وی افزود: بر این اساس، سوال اول از رییس‌جمهوری که با محوریت موضوع موسسات مالی و اعتباری و با امضای آقای وقف‌چی نماینده زنجان و حدود ۷۰ تا ۸۰ نفر دیگر از نمایندگان در دستور کار مجلس و کمیسیون اقتصادی قرار گرفته بود، از دستور کار مجلس خارج شد.

نماینده اصولگرای تهران در مجلس خاطرنشان کرد: درواقع بنابر ماده ۲۱۲ آیین‌نامه داخلی مجلس باتوجه به آن‌که مهلت زمانی رسیدگی به سوال نمایندگان از رییس‌جمهوری درباره موسسات مالی و اعتباری سپری شده و از بازه زمانی درنظر گرفته شده در قانون گذشته است، این طرح سوال از دستور کار مجلس خارج شد.