سهم برخی از کشورها از ثروت ۸۶ تریلیون دلاری جهان/ بیشترین حجم ثروت جهانی در ۱۵ کشور

Servatmand-Faghir-1 در جهان هزاران عامل در حال تغییر درآمد کشورها و تغییر جدول ثروت جهانی هستند ولی به طور کلی هر کشور سهم مشخصی از این ثروت جهانی که در چرخه اقتصاد در حال گردش است دارد.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از ویژوآل کپیتالیسم، در بین بزرگترین کمپانی‌ هایی که حجم عظیمی از پول در اقتصاد جهانی را به چرخه در می آورند، سوپر مارکت های محله های کوچک هم در تغییر حجم ثروت جهانی تأثیر دارند، ولی به طور کلی حجم ثروت جهانی در نزدیکی ۸۶ تریلیون دلار بالا و پایین می رود و این حجم پول به شکل زیر در بین کشورهای جهان تقسیم شده است.
                          Servat-1
بیشترین حجم ثروت جهانی در بین ۱۵ کشور زیر در گردش است. حجم پولی که در بین این کشورها در گردش است ۷۵ درصد کل ثروت جهانی را شامل می شود و اتفاق مهمی که باعث بر هم خوردن توازن ثروت جهانی می شود جنگ تجاری چین و امریکا است، چراکه باعث کاهش حجم تولیدات داخلی هر دو کشور خواهد شد و در نتیجه حجم پول در گردش بین این دو کشور نیز کاهش پیدا خواهد کرد.
 
این کشورها عبارتند از:
                                           Servat2-1
در این بین بیشترین ثروت در کل جهان در کشورهای قاره آسیا قرار گرفته است و ترتیب قرار گرفتن این ثروت در سایر قاره ها به شکل زیر است:
                                          Servat3-1