سفر ۳۰۰ میلیون دلاری ۷ نفر به آمریکا با کمک‌های ارزی احیای دریاچه ارومیه!

dariache uroumieh 01072015انقلاب اسلامی در هجرت:پیشتر نیز نادر قاضی پور نماینده ارومیه منتقد عملکرد ستاد احیای دریاچه بود و اعلام کرد: ستاد احیای دریاچه ارومیه، ستادی ناموفق است که بنده آن را ستاد مرگ آذربایجان نامگذاری کرده‌ام، متاسفانه برخی‌ها در پایتخت از ساختمان‌های مجلل و شیشه‌ای اقدام به تصمیم‌گیری نسبت به احیای این دریاچه می‌کنند که به نوعی می‌توان گفت نتایج این اقدام فقط شکست برنامه‌های ستاد احیای دریاچه ارومیه را به دنبال داشته است.

یادآووری می شود؛ اواسط مرداد ماه سال جاری، مدیر دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه گفت: «سال گذشته ۵۰۰ میلیارد تومان از طریق ماده 10 و 12 به دریاچه ارومیه اعتبار ابلاغ و ۱۰۰ درصد آن تخصیص یافته است اما هنوز خبری از ابلاغ اعتبارات سال 98 نیست».

 

 

ساعد نیوز :نادر قاضی‌پور، نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: مطلع هستیم با مواردی از کمک‌های ارزی برای احیای دریاچه ارومیه که بالغ بر ۳۰۰ میلیون دلار بوده ۷ نفر به کشور آمریکا سفر کرده‌اند و تاکنون گزارشی کاری هم به این ستاد ارائه نکرده‌اند.

 

متأسفانه اکنون منابع اهدایی ارزی که به دریاچه ارومیه ارسال شده به دست ما نرسیده است. تقاضا داریم آقای جهانگیری به عنوان رئیس ستاد احیای دریاچه ارومیه به ما بگوید کمک‌رسانی که از سوی برخی کشور‌ها برای احیای این دریاچه به ستاد فوق ارسال شده است تاکنون کجا خرج شده است.
منبع: ساعد نیوز به نقل از میزان