حسین طائب تهدید کرد : اطلاعات سپاه مفسدان اقتصادی فراری را به کشور باز می گرداند/ مبارزه با فساد پوشش گسترش فساد!

taeb hosseinانقلاب اسلامی در هجرت: در حالیکه فساد سرتاپای نظام ولایت مطلقه فقیه را فرا گرفته است، "مبارزه" با فساد و مفسدان اقتصادی به اسلحه ای برای تصفیه حساب های جناحی در درون نظام تبدیل شده است. حسن روحانی که اخیرا برادر او به جرم فساد اقتصادی محکوم شده است چند بار به این موضوع اشاره کرده است و بین او و قوه قضائیه به ریاست رئیسی جنایکار و فاسد بر سر نوع مبارزه با فساد اقتصادی کشمکش است. حسین طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه که از جمله سرگوبگران، فاسدان و جانیان بزرگ افراد در حلقه مجتبی خامنه است این "مبارزه" را در زمینه سازی جانشینی مجتبی خامنه ای بکار گرفته است. اما در واقع این مبارزه با فساد پوششی شده است برای گسترش فساد که سر منشاء تمامی آنها ام الفساد ولایت مطلقه است.

حسین طائب، رئیس سازمان اطلاعات سپاه، تهدید کرده است که متهمان پرونده‌های فساد اقتصادی که به خارج از ایران گریخته‌اند، به ایران بازگردانده خواهند شد.

آقای طائب گفته است: "ما مفسدان اقتصادی را به کشور بازمی‌گردانیم و بدانید که مقابله با مفسدان اقتصادی، دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد."

رئیس سازمان اطلاعات سپاه این مطلب را یک روز پس آن بیان کرده که اعلام شد رسول‌ دانیال‌زاده، تاجر بزرگ فولاد و متهم در پرونده‌ای اقتصادی، به ایران بازگشته و بازداشت شده است.

مشخص نیست آقای دانیال‌زاده چرا و چه طور به ایران بازگشته، اما سخنگوی قوه قضاییه ایران گفته بازگشت او "با طراحی و هدایت پاسداران گمنام امام زمان در سپاه" انجام شده است.

کمی بیش از بازداشت آقای دانیال‌زاده هم روح‌الله زم، از مدیران کانال تلگرامی آمدنیوز و پناهنده سیاسی در فرانسه، در جریان سفری به عراق بازداشت و به ایران منتقل شد.

حسین طائب گفته است اخیرا در ایران "احساس فساد به احساس مبارزه با فساد تبدیل شده است".

از تابستان سال گذشته که صادق لاریجانی، رئیس وقت دستگاه قضایی، از آیت‌الله‌ علی خامنه‌ای، رهبر، دستور گرفت تا دادگاه‌هایی خارج از آیین دادرسی برگزار شود، به چندین پرونده جنجالی فساد اقتصادی در ایران رسیدگی شده است.

چندین نفر از مقام‌های ارشد حکومت ایران در سال‌های اخیر یکدیگر یا بستگان و نزدیکان هم را به فساد متهم کرده‌اند.

آقای طائب در حالی متهمان فراری در پرونده‌های فساد اقتصادی را تهدید کرده است که خودش و وابستگانش هم با اتهام فساد روبرو بوده‌اند و برخی از مقام‌های حکومت انتقادهای صریحی از او کرده‌اند.

محمد سرافراز، رئیس سابق سازمان صداوسیما و شهرزاد میرقلی خان، بازرس سابق این سازمان، از جمله مقام‌هایی هستند که مطالبی را علیه آقای طائب بیان کرده‌اند.

صادق لاریجانی نیز پس از فشارهای رسانه‌ای و جدال لفظی‌اش با محمد یزدی، گفت ارتباط دادن او با اکبر طبری، مقام قضایی بازداشت‌شده، "فضاسازی" است و افزود: "آیا همین کار را برای آقای شریفی قائم مقام شهردار اسبق تهران و آقای سیف معاون اقتصادی اطلاعات سپاه و ... کرده‌اند و فساد آنها را به آقای قالیباف و آقای طائب و دیگران سرایت داده اند؟"

محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور سابق هم درباره او گفته که آقای طائب "تعادل ندارد و همه می‌دانند".

محمدحسین رستمی، مدیر سایت عماریون که از طرف اطلاعات سپاه متهم شده که یکی از منابع خبری آمدنیوز بوده است هم با پیام‌هایی که از زندان فرستاده مطالبی علیه آقای طائب بیان کرده است.

آقای طائب، که در جلسه هیات‌های نظارت بر انتخابات در مشهد صحبت می‌کرد، گفت دشمنان خارجی حکومت ایران به دنبال "نفوذ در بدنه نظام" هستند و شورای نگهبان باید مانع از آن شود.

چندی پیش ویدئویی از سخنان آقای طائب فاش شد که در آن او به نقش سازمان بسیج در سرکوب اعتراضات ۱۳۸۸ می‌پرداخت. او در آن مقطع رئیس سازمان بسیج بود.

منبع: بی بی سی