تعطیلی مدارس اصفهان، خوزستان، شیراز و البرز

madrese-4تعطیلی مدارس در شهر اصفهان
شورای تامین استان اصفهان اعلام کرد که امروز همه مقاطع تحصیلی در اصفهان تعطیل خواهد بود.

هیچ دلیلی از سوی شورای تامین اصفهان برای تعطیلی مدارس اعلام نشده اما این شهر در ۴۸ ساعت گذشته صحنه اعتراضات به افزایش قیمت بنزین بوده است.

روز یکشنبه ۲۶ آبان ماه نیز مدارس اصفهان به دلیل اعتراضات تعطیل اعلام شده بود.

تعطیلی مدارس سه شهرستان خوزستان
براساس اعلام روابط عمومی استانداری خوزستان مدارس در سه تمامی مقاطع در شهرستان‌های امیدیه، ماهشهر و بندر امام خمینی در امروز دوشنبه ۲۷ آبان‌ تعطیل است.

استانداری خوزستان دلیل تعطیلی مدارس را "آلودگی هوا" اعلام کرده است.

از روز جمعه و همزمان با افزایش قیمت بنزین بسیاری از شهرهای استان خوزستان شاهد اعتراضات گسترده بود و در شهر بهبهان حداقل ۴ معترض تاکنون کشته شده‌اند.

مدارس شیراز امروز تعطیل است
روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استان فارس اعلام کرده است که امروز، دوشنبه ۲۷ آبان تمام مدارس در مقاطع مختلف شهرستان شیراز تعطیل است.

دلیلی برای تعطیلی مدارس شیراز عنوان نشده اما این شهر در روزهای گذشته شاهد اعتراض‌ به گران شدن بنزین بوده است.

مدارس استان البرز دوشنبه تعطیل است
استانداری البرز اعلام‌ کرده است که تمام مدارس این استان روز‌ دوشنبه ۲۷ آبان تعطیل خواهند بود.

به گزارش خبرگزاری ایسنا معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: "بنا بر تصمیمات گرفته شده، روز دوشنبه ۲۷ آبان مهدهای کودک، پیش‌دبستانی‌ها، مدارس ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم در استان البرز تعطیل است." ‏

به گفته استانداری البرز این تعطیلی هم در نوبت صبح و هم در نوبت عصر است. پیشتر اعلام شده بود که تمام‌ مدارس شیراز هم روز دوشنبه تعطیل خواهد بود.

مدارس نجف آباد استان اصفهان امروز تعطیل است
به گزارش خبرگزاری مهر، شورای تامین استان اصفهان با اشاره به "کندی و اختلال تردد در شهرستان نجف‌آباد" تمامی مدارس این شهرستان شامل مهدکودک‌ها، پیش‌دبستانی‌ها، مدارس ابتدایی، متوسطه اول و دوم را در امروز، دوشنبه تعطیل اعلام کرد.