شمخانی: اجرای پروژه کشته‌سازی در غرب تهران قطعی است /بیش از ۸۵ درصد جانباختگان در شهرستان‌های تهران در تجمعات اعتراضی شرکت نداشته‌اند.

shamkhani aliانقلاب اسلامی در هجرت: در حالیکه بیش از سه هفته از جنبش اعتراضی گسترده مردم ایران که با اعتراض به گرانی نرخ بنزین آغاز و به سرعت گسترش یافت می گذرد و هنوز نظام ولایت فقیه آمار درستی از کشته شدگان،مجروحان و بازداشتی ها نداده است. علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی و نماینده خامنه ای در این شورا به دیدار برخی از خانواده های قربانیان که در مناطق غربی تهران کشته شده اند رفت تا از آنها " دلجویی" کند!. به گزارش خبر گزاریهای داخلی وی در این دیدار طی سخنانی جنبش اعتراضی مردم را "حوادث آبانماه" و رخدادهای اخیر خواند و افزود :« بیش از ۸۵ درصد از جانباختگان رخدادهای اخیر در شهرستان‌های تهران در هیچ یک از تجمع‌های اعتراضی حضور نداشته‌اند و به صورت مشکوک با سلاح‌های سرد و گرم غیر سازمانی کشته شده اند لذا اجرای پروژه کشته‌سازی از سوی معاندین در این منطقه قطعی است»!.

شمخانی در حالی این ادعا را می کند که افرادی از درون حاکمیت از جمله تعدادی از نمایندگان مجلس از شلیک مستقیم ماموران به مردم معترض اطلاع داده اند. بنابر گزارش عفو بین‌الملل، در جریان اعتراضات آبان ماه ۲۰۸ نفر کشته شده اند که تعدادی کودک و نو جوان نیز در میان آنها است.


در این رابطه