فراخوان شورای ائتلاف/ جوانان انقلابی و با انگیزه در انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت‌نام کنند!

entekhabaف

شورای ائتلاف طی فراخوانی از جوانان انقلابی، خردمند و با انگیزه خواست از فرصت ثبت‌نام روز آخر انتخابات شوراهای شهر و روستا استفاده کنند.

به گزارش حوزه سیاسی خبرگزاری فارس، شورای ائتلاف طی فراخوانی از جوانان انقلابی، خردمند و با انگیزه خواست از فرصت ثبت‌نام روز آخر انتخابات شوراهای شهر و روستا استفاده کنند.

 

متن این فراخوان به شرح زیر است:

 

شهر و روستا بستر زیست اجتماعی و زندگانی انسانی است و می بایست برای جامعه اسلامی زمینه تعالی همه جانبه انسان را مهیا کند. شوراهای شهر و روستا وظیفه راهبری خردمندانه و قاعده گذاری هوشمندانه شهرها را بر عهده دارند. حرکت به سمت قله های انقلاب اسلامی و جهش های تمدنی در بستر شهرهای اسلامی هوشمند رخ می دهد و رسیدن به افق های بلندِ گام دوم انقلاب، نیازمند بازآفرینی شهرها به مثابه محیط‌های شتاب دهنده اقتصادی و اجتماعی است به گونه ای که در آن رفاه شهروندان و شاخص های تعالی اجتماعی و فرهنگی با رویکردی همه جانبه، روز به روز افزایش یابد.

 

در روز واپسین مهلت ثبت نام نامزدهای شوراهای شهر و روستا است، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، از تمام زنان و مردان توانمند، مومن و انقلابی خصوصا جوانان خردمند و باانگیزه‌ای که تاکنون برای این مهم داوطلب نشده‌اند جهت ثبت نام و مشارکت در این رقابت سیاسی مهم دعوت بعمل می آورد و بی آنکه در این مرحله از انتخابات تعهدی به نامزدهای محترم بدهد، اعلام می دارد، ساز و کاری منسجم برای شناسایی و رتبه بندی افراد توانمند طراحی کرده است.

همچنین شورای ائتلاف به تمامی شهروندان اطمینان می دهد که فارغ از سوگیری های سیاسی و مداخلات ناموجه، تمام تلاش خود را بکار بندد که مبتنی بر معیارها و شاخص های علمی و انقلابی، نیروهای برتر و موثر را با نگاه به اهداف متعالی گام دوم انقلاب معرفی نماید.

 

انتهای پیام/


در این رابطه