توصیه باهنر و حداد عادل به هاشمی :مصلحت نیست کاندیدا شوید / من اگر در سن و سال شما بودم کاندیدا نمی شدم

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

۱۳۹۲/۰۱/۲۶انقلاب اسلامی درهجرت :در حالی که هاشمی رفسنجانی در مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهرا (س

)اعلام داشته است که در انتخابات آينده نياز به مانور وحدت همه‌جانبه داريم تا بتوانيم با تحقق عملي حماسه سياسي، زمينه‌هاي اجرايي حماسه اقتصادي را نيز ايجاد كنيم و اخبار حاکی از ان است که خاتمی  درجمع نزدیکانش اعلام داشته است نامزد نخواهم شد اما با هاشمی صحبت می کنم که ایشان بیاید.روزنامه اعتماد به نقل از حداد عادل از کاندیداهای احتمالی اصول گرایان نوشته است که اگر بنده در سن و سال آقاي هاشمي بودم در انتخابات رياست‌جمهوري نامزد نمي‌شدم.جالب توجه اینکه حداد عادل تنها 11 سال از هاشمی جوان تراست .این روزنامه در دو خبر جداگانه از قول باهنر و حداد عادل آورده است:

 

محمدرضا باهنر، عضو ائتلاف پنج‌گانه اصولگرايان با بيان اينكه به ائتلاف 1+2 توصيه مي‌كنم تا پيش از ثبت‌نام خروجي واحد خود را مشخص كند، گفت: احمدي‌نژاد بر كانديداتوري مشايي اصرار داشته و سعي خود را مي‌كند البته كانديداي دولت شانسي در انتخابات ندارد. به گزارش خانه ملت،باهنر در ادامه با اشاره به موضع هاشمي در ارتباط با كانديداتوري در انتخابات اظهار كرد: آقاي هاشمي در پاسخ به برخي كه از وي براي كانديداتوري در انتخابات يازدهم رياست‌جمهوري دعوت كردند اذعان كرده كه حضور پيدا نمي‌كند البته توصيه بنده به ايشان نيز اين است كه مصلحت نيست كانديدا شود ولي در عين حال هيچ چيزي در عالم سياست غيرممكن نيست. وي با بيان اينكه در حال حاضر در نظرسنجي‌‌ها راي مثبت آقاي هاشمي بالاست، افزود: در سال ?? (انقلاب اسلامی در هجرت:روزنامه اعتماد بجای ذکر سال عدد گذاشته است )نيز راي مثبت هاشمي بالا بود ولي راي منفي وي از راي مثبتش بيشتر بود بنابراين اميدواريم در انتخابات پيش رو آقاي هاشمي دوباره اشتباه نكند.

غلامعلي حداد عادل: احتمال اينكه هر سه عضو ائتلاف در انتخابات ثبت‌نام كنند و بعد دو نفر به نفع يك نفر كنار بروند نيز وجود دارد. ما با دوستان 5 نفره جلسه مشتركي تاكنون نداشته‌ايم. اگر بنده در سن و سال آقاي هاشمي بودم در انتخابات رياست‌جمهوري نامزد نمي‌شدم.


Share

در این رابطه